Projekt „Moderní stavby“

V pátek 20. listopadu se uskuteční již delší dobu plánovaný projekt „Moderní stavby“, určený pro žáky II. stupně. V tento den jsou zrušeny všechny hodiny video výuky. Žáci se spojí se svým třídním učitelem prostřednictvím videohovoru, kde si domluví rozdělení úkolů v rámci projektu. Na tomto úkolu pak budou dopoledne pracovat v menších skupinách, které budou spolu komunikovat prostřednictvím mobilních nebo počítačových aplikací. O zpracování jednotlivých úkolů do závěrečné podoby (práce) vás budou informovat třídní učitelé.

Jedná se o první školní projekt distanční formou, tozn. na dálku, za pomoci digitální techniky. Bude to naše první zkušenost tohoto druhu a zároveň možnost naučit se opět něčemu novému a zjistit tak klady i zápory vzdálené spolupráce. Přeji trpělivost, dobrou náladu a hlavně spoustu dobrých nápadů.

za organizační tým Martin Šeděnka