2.B

Třídní učitel
Mgr. Lenka Zrníková
E-mail:
zrnile@zsjunacka.cz
Tel. kontakt
725 111 258

  • Aktuálně
  • Rozvrh hodin
  • Domácí úkoly
  • Dokumenty
  • Týdenní plány

Aktuálně

Aktuality

Mistři!!!

Drželi jsme pěsti a vyplatilo se! Máme zlato z Mistrovství České republiky ve výkonnostní třídě Profi, které se konalo od 17. – 19. 5. 2024 v Hradci Králové. Gratulujeme mažoretkám z Ostravy a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Zayferus

Dnes jsme na našim školním hřišti shlédli ukázku dravců firmy Zayferus. Nešlo si nevšimnout, jak silné pouto mezi chovateli a ptáky za třicet let jejich fungování vzniklo. Děkujeme za skvělou show plnou zážitků a nových vědomostí, kterými jste nás obohatili. Ať se vám daří a snad někdy opět na shledanou.

Šípková Růženka

Divadelní představení ke Dni matek – Šípková Růženka – pod vedením Mgr. Pavly Gavlové se velmi povedlo a všem se líbilo. Děkujeme.

Objev roku 2024

Vyhlašujeme další ročník soutěže Objev roku. V letošním roce je soutěž určena pouze žákům 2. – 5. tříd. Těšíme se na vaše nápady. Na vítěze čekají zajímavé ceny. Soutěž je financována z projektu „Rozvoj techniky a talentu ve Staré Bělé IV“, který finančně podpořilo statutární město Ostrava.

Co nás čeká v květnu

1.5. Státní svátek 3.5. Návštěva hasičské zbrojnice v Bělé 6.5. Dobroty z listového těsta, v 7.20 hod – pro zájemce 6.5. Koncert ke Dni matek, od 16.00 hod, poté vyhodnocení a ochutnávka 8.5. Státní svátek 9.5. Dravci, spolek Zayferus, 150 Kč 10.5. Focení tříd, cena fotky 50 Kč 21.5. Třídní schůzky 23.5. Kino Luna „Planeta… číst dále…

Bronzová medaile!

O víkendu se Oliver Frydryšek zúčastnil dalšího judistického klání v Lipníku nad Bečvou. Cesta k třetímu místu byla trnitá a vykoupená spoustou potu, ale o to více potěšila. Gratulujeme, Oli!

Zlato!!!

A opět cinkla medaile. A tentokrát zlatá! Přinesla nám ji ukázat Nikolka Žlebková, která se se svým krokodýlím týmem umístila na prvním místě v semifinále MČR v Ostravě. Gratulujeme!!!

Druhé třídy v Divadle loutek

Krapity krap, krapet krap, káp. Jak vyčarovat déšť a další kouzla nás dnes učila v Divadle loutek Malá čarodějnice.

Pozor, klokan! Projektové vyučování s dopravní tématikou.

Za dopravní značkou „Pozor klokan“ jsme se museli vydat až za hranice naší republiky. Zaletěli jsme až do daleké Austrálie.

Další úspěch – tentokrát taneční

Gratulujeme Terezce k 3. místu na taneční soutěži a přejeme mnoho dalších úspěchů. Terezko, jen tak dále!

Kurz in-line bruslení ZŠ Junácká 3. 6. – 7. 6. 2024

Chystáme kurz in-line bruslení pro žáky 1. stupně, v odkaze máte program, propozice a přihlášku na kurz. V případě zájmu si prosím odešlete přihlášku v odkazu. vedení školy

Den bláznivé pokrývky hlavy

V kategorii bláznivé pokrývky hlavy najdeme nejrůznější čepice, čelenky, šátky, cylindry, klobouky, které byly nezbytným doplňkem dnešní výuky naruby. Zároveň si děti vyzkoušely učit své kamarády.

Moje malá rajčátka

A už rostou. Musíme se pochlubit prvními úspěchy a už teď se těšíme, kolik jich bude.

Barevný týden – den pátý

A je tu závěr. V pátek vyvrcholilo naše týdenní snažení. Bylo oranžové až oči přecházely. Utužily se kamarádské vztahy a byla jsem náležitě pyšná, že jsme opět obhájili 100%. Velké díky posílám domů všem, kteří jste to prožívali s námi a chystali dětem oblečení. Děkuji!!!

Barevný týden – den čtvrtý.

DUHA – tak to byla nádhera. Ta záplava barev nám rozzářila den. A navíc jsme obdrželi diplom za 100 %. Hurááááá.

Barevný týden – den třetí.

Dnes je 14. 2. – Valentýn. A proto školní parlament vybral srdíčkový den. Naše třída byla opět stoprocentní. Chválím a obdivuji rodiče, kteří včera i šili, abychom splnili. Děkujeme vám !

Barevný týden – den druhý

Dnes se nám to povedlo. Byli jsme stoprocentní. Každý z nás měl na sobě více než tři kusy pruhovaného oblečení. Jste skvělí! Děkujeme rodičům.

Barevný týden – den první

Sice jsme nebyli stoprocentní, ale i tak jsme úkol splnili. Maskáče našli ve svém šatníku všichni. Posuďte sami, jak nám to ve vojenském slušelo.

Všechny aktuality

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin

Domácí úkoly

Domácí úkoly

    • * Datum zadání | Termín vyhotovení | Předmět | Zadání

Dokumenty

Týdenní plány