V. oddělení

jozkzl@zsjunacka.cz
Tel. kontakt

Sněhuláci

Nejvic radosti ze sněhu mají děti ☃️

Vánoční nadílka 🎄

Dnes jsme si zazpívali koledy u stromečku s dobrotami a novými hračkami. Timto bych chtěla poděkovat sdružení rodičů při naší škole. Vychovatelka Zlatka

Vánoční Hopsalin

V TŠ Trend si děti páteční odpoledne užili s Hopsalínem plno her a zábavy 🥳.

Hurá sníh ❄️

Tak konečně je tady❄️❄️,! Proto prosím všechny rodiče, aby děti měly do družiny odpoledne oteplováky, rukavice a čepice. ☃️

Vánoční atmosféra

Vánoční jarmark, výrobky, vystoupení pěveckého sboru, prosincové procházky. Ale nejvíc se těšíme na Vánoce!🎄

Výstava zahrádkářů

S dětmi jsme nasáli vánoční atmosféru mezi voňavými perníčky a spoustou vánočních výrobků 🎄.

Příprava na jarmark

Dětem se velmi vydařilo odpolední tvoření vánočních lampiček.

Svatý Martin

Pověst o sv.Martinovi se dětem v komiksové podobě moc líbila.Také se jim podařilo vytvořit bílého koně s Martinem.

Podzimní domečky

Rádi tvoříme domečky pro zvířátka🌳🦔, tak pro halloweenské skřítky.👻

Sportování na školním hřišti

Také k nám do školní družiny, zavítal“ hledač sportovních talentů „ Žaci, kteří se umístili na prvních třech místech, postoupili do celorepublikového kola v Poděbradech.

Sluka lesní

Včera k nám zavítal nevídaný host🐦

PODZIM

Podzim je tady🌳, a zatím nám počasí pořád přeje ☀️.

Dny NATO

Děti na dnech NATO.

Dožínky

Dožínky očima dětí.

Informace pro rodiče

V oddělení budou děti z 3.A a 4.A Na oběd naše oddělení bude tento čtvrtek odcházet v 12,45 a v pátek v 13,15hodin. Těšîm se na další spolupráci s Vámi a dětmi. Vaše vychovatelka Zlatka

Informace pro rodiče

Vážení rodiče, školní družina funguje již od 1.9. od 6:00 do 17:00 hodin. Úplatu za školní družinu 100 Kč nezapomeňte uhradit vždy nejpozději do 15. dne v měsíci na účet školy. Prosíme, dohlédněte, aby měly děti převlečení do družiny pro pobyt venku. Těšíme se na spolupráci. Paní vychovatelky.

Den dětí ve školní družině

V úterý a ve středu proběhl ve školní družině Den dětí. V úterý jsme pro děti nachystaly na školním hřišti sportovní disciplíny a ve středu jsme měli výtvarnou soutěž na téma „Moje rodina“.

Veselé Vánoce

Krásné svátky plné pohody a radosti a do nového roku jen to nejlepší a hlavně zdraví vám přejí vychovatelky ŠD.

Rozvrh hodin není vložen.

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.

V databázi není vložen žádný týdenní plán.