V. oddělení

jozkzl@zsjunacka.cz
Tel. kontakt

PODZIM

Podzim je tady🌳, a zatím nám počasí pořád přeje ☀️.

Dny NATO

Děti na dnech NATO.

Dožínky

Dožínky očima dětí.

Informace pro rodiče

V oddělení budou děti z 3.A a 4.A Na oběd naše oddělení bude tento čtvrtek odcházet v 12,45 a v pátek v 13,15hodin. Těšîm se na další spolupráci s Vámi a dětmi. Vaše vychovatelka Zlatka

Informace pro rodiče

Vážení rodiče, školní družina funguje již od 1.9. od 6:00 do 17:00 hodin. Úplatu za školní družinu 100 Kč nezapomeňte uhradit vždy nejpozději do 15. dne v měsíci na účet školy. Prosíme, dohlédněte, aby měly děti převlečení do družiny pro pobyt venku. Těšíme se na spolupráci. Paní vychovatelky.

Den dětí ve školní družině

V úterý a ve středu proběhl ve školní družině Den dětí. V úterý jsme pro děti nachystaly na školním hřišti sportovní disciplíny a ve středu jsme měli výtvarnou soutěž na téma „Moje rodina“.

Veselé Vánoce

Krásné svátky plné pohody a radosti a do nového roku jen to nejlepší a hlavně zdraví vám přejí vychovatelky ŠD.

Taneční odpoledne s Hopsalínem

Ve čtvrtek 21.10. měly děti v rámci družiny akci s klaunem Hopsalínem. Odpoledne plné zábavy, tance a soutěží. Tématem byl Halloween a děti měly strašidelné kostýmy a masky.

Volby 2021 – vyzvedávání žáků ze ŠD

Prosíme rodiče, jejichž děti navštěvují ŠD, aby si své dítě tento den pátek 8. 10. 2021 v době od 13:00 – 17:00 hodin vyzvedávali z družiny u vchodu pav. B (vedlejší vchod – vstup na II. stupeň), kde bude služba paní asistentky, která jim dítě předá. Děkujeme za pochopení vedení školy

Rozvrh hodin není vložen.

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.

V databázi není vložen žádný týdenní plán.