4. A

Třídní učitel
Mgr. Kateřina Bílková
E-mail:
bilkka@zsjunacka.cz
Tel. kontakt
725 111 245

  • Aktuálně
  • Rozvrh hodin
  • Domácí úkoly
  • Dokumenty
  • Týdenní plány

Aktuálně

Aktuality

Domácí mazlíček

Učivo o zvířatech chovaných pro vlastní potěšení inspirovalo celou třídu k napsání poutavých referátů o domácích mazlíčcích. Své zvířecí společníky žáci také výtvarně zobrazili. Práce jsou vystaveny na třídní nástěnce a zdobí prostor chodby.

Sonobova krychle

V hodině pracovní výchovy vyráběli žáci z barevných papírů origami kostku. Byla složena ze šesti stavebních dílů, které se spojily do tvaru krychle zasouváním trojúhelníkových cípů do čtvercových stěn. Žádný cíp nesměl zůstat volný. Učili jsme se pracovat s návodem v učebnici matematiky, procvičovali jsme jemnou motoriku, pečlivost a trpělivost. Při skládání modulů do tvaru… číst dále…

Informace k návratu žáků do školy

Vážení rodiče, milí žáci. 1. V pondělí 12. 4. se vracíme do školy k prezenční výuce. Vyučování bude probíhat pro daný den dle platného rozvrhu zapsaného v žákovské knížce, tedy denně do 12:35 hodin. Hodiny hudební výchovy budou věnovány teorii nebo poslechu a tělesné výchovy podle počasí pobytu venku.2. Příchod žáků do školy v čase… číst dále…

Distanční výuka 6.4.2021

V příloze Aj najdete k vytištění přehled přítomného času prostého. P. Hajchelová

Výtvarná soutěž s dopravně – bezpečnostní tématikou

Milí žáci, vážení rodiče. Duben je považován za měsíc bezpečnosti silničního provozu. Každoročně se tomuto tématu na naší škole věnujeme. Měl se konat projekt Dopravní den. Bohužel na základě aktuální situace v rámci preventivních opatření je škola uzavřena.

Čtení s porozuměním

Školní strašidlo výtvarně ztvárnili a co nejvýstižnější nadpis pro daný text vymysleli žáci: Anna, Julie, Adriena a Petr Špaček. Žáky za jejich zdařilá dílka velmi chválím. 🙂 Vkládám správná řešení zbývajících sedmi úkolů. Pokračujte v četbě knih pro druhé pololetí, stručně zapište do čtenářských deníků, nezapomeňte nakreslit obrázek.

Velikonoční tvoření

Aničku velmi chválím za zdařilý výrobek jarních tulipánů. 🙂

Všechny aktuality

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin

Domácí úkoly

Domácí úkoly

Prozatím nebyl zadán žádný úkol

* Datum zadání | Termín vyhotovení | Předmět | Zadání

Dokumenty

Dokumenty

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.

Týdenní plány