II. oddělení

vetrsi@zsjunacka.cz
Tel. kontakt

Podzim a ježci

Podzim se blíží a ježci vylézají z díry.

Hurá do školy

Začátek školního roku nás baví. Kuličková dráha je zábava a ve výtvarce jsme vyráběli školní batohy a veselé žaludy.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče, školní družina funguje již od 1.9. od 6:00 do 17:00 hodin. Úplatu za školní družinu 100 Kč nezapomeňte uhradit vždy nejpozději do 15. dne v měsíci na účet školy. Prosíme, dohlédněte, aby měly děti převlečení do družiny pro pobyt venku. Těšíme se na spolupráci. Paní vychovatelky.

Den dětí ve školní družině

V úterý a ve středu proběhl ve školní družině Den dětí. V úterý jsme pro děti nachystaly na školním hřišti sportovní disciplíny a ve středu jsme měli výtvarnou soutěž na téma „Moje rodina“.

První jarní květy

V minulém týdnu jsme začali vyrábět první jarní kytičky. Snad už na nás brzy vykouknou i ty skutečné 🌷💐

Kytice k MDŽ

V úterý jsme vyráběli kytičky pro všechny maminky, babičky, sestřičky i tety k jejich svátku 💐

Karneval v cirkuse

Ve čtvrtek děti školní družiny užívaly odpoledne pohybem s klaunem Hopsalínem. Jejich krásné masky a dobrou náladu naleznete v odkazech níže.

Jaro se blíží

V minulém týdnu jsme začali vyrábět jarní výzdobu do školní jídelny.

Valentýnky

Včera jsme sice měli spojené oddělení ale i tak si někteří udělali přáníčka a kytičky k Valentýnu.

Malované ozdoby

Dnes nám Natálka přinesla krabičku s ozdobami z těsta. Využili jsme toho a děti si dnes fixama ozdoby pěkně namalovaly.

Sovičky

Dnes si některé děti vyrobily krásné sovičky 🦉

Vřelé objetí

Dnes je Mezinárodní den objímání. V družince se raději moc objímat nebudeme, ale aspoň jsme si vybarvili objímací omalovánky. Ale doma se určitě dnes pořádně obejměte 👪

Zima

Dnes jsme kreslili zimní krajinu a ptáčka v zimě. Poprvé jsme vyzkoušeli práci s temperovou barvou.

Rukavice

Venku je pořádná zima tak jsme si dneska udělali krásné rukavice.

Velrybí řemeslo

Dnes je Mezinárodní den tuleňů, lachtanů a velryb. Tak jsme si dnes jednu velrybu v družince udělali.

Tři králové

K jejich dnešnímu svátku jsme si nakreslili několik obrázků.

Zimní plůtky

Dnes jsme s dětmi vyráběli zimní plůtky s vránou sedící na plotě.

Veselé Vánoce

Krásné svátky plné pohody a radosti a do nového roku jen to nejlepší a hlavně zdraví vám přejí vychovatelky ŠD.

Vánoční punčochy

Dnes jsme dělali vánoční punčochy. Na krb si je sice nepověsíte, ale malou drobnost si do nich schovat můžete 🎅🧦🎄🎁

Vánoční nadílka v ŠD

Dnes děti dostaly od Ježíška nové hračky do družinky. Myslím, že všichni byli spokojení a každý si našel něco na hraní.

Rozvrh hodin není vložen.

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.

V databázi není vložen žádný týdenní plán.