II. oddělení

Bc. Simona Větrovská
vetrsi@zsjunacka.cz

První jarní květy

V minulém týdnu jsme začali vyrábět první jarní kytičky. Snad už na nás brzy vykouknou i ty skutečné 🌷💐

Kytice k MDŽ

V úterý jsme vyráběli kytičky pro všechny maminky, babičky, sestřičky i tety k jejich svátku 💐

Karneval v cirkuse

Ve čtvrtek děti školní družiny užívaly odpoledne pohybem s klaunem Hopsalínem. Jejich krásné masky a dobrou náladu naleznete v odkazech níže.

Jaro se blíží

V minulém týdnu jsme začali vyrábět jarní výzdobu do školní jídelny.

Valentýnky

Včera jsme sice měli spojené oddělení ale i tak si někteří udělali přáníčka a kytičky k Valentýnu.

Malované ozdoby

Dnes nám Natálka přinesla krabičku s ozdobami z těsta. Využili jsme toho a děti si dnes fixama ozdoby pěkně namalovaly.

Sovičky

Dnes si některé děti vyrobily krásné sovičky 🦉

Vřelé objetí

Dnes je Mezinárodní den objímání. V družince se raději moc objímat nebudeme, ale aspoň jsme si vybarvili objímací omalovánky. Ale doma se určitě dnes pořádně obejměte 👪

Zima

Dnes jsme kreslili zimní krajinu a ptáčka v zimě. Poprvé jsme vyzkoušeli práci s temperovou barvou.

Rukavice

Venku je pořádná zima tak jsme si dneska udělali krásné rukavice.

Velrybí řemeslo

Dnes je Mezinárodní den tuleňů, lachtanů a velryb. Tak jsme si dnes jednu velrybu v družince udělali.

Tři králové

K jejich dnešnímu svátku jsme si nakreslili několik obrázků.

Zimní plůtky

Dnes jsme s dětmi vyráběli zimní plůtky s vránou sedící na plotě.

Veselé Vánoce

Krásné svátky plné pohody a radosti a do nového roku jen to nejlepší a hlavně zdraví vám přejí vychovatelky ŠD.

Vánoční punčochy

Dnes jsme dělali vánoční punčochy. Na krb si je sice nepověsíte, ale malou drobnost si do nich schovat můžete 🎅🧦🎄🎁

Vánoční nadílka v ŠD

Dnes děti dostaly od Ježíška nové hračky do družinky. Myslím, že všichni byli spokojení a každý si našel něco na hraní.

Zimní a vánoční tématika

V tomto týdnu budou děti vyrábět adventní kalendáře a jiné zimní a vánoční výrobky.

Všude samí čerti

V pondělí navštívil děti ve třídě Mikuláš s čerty a anděly. Někteří měli na kahánku, ale nikoho neodnesli do pekla. Děti je pak nakreslili na papír.

Mikulášská nadílka

Dnes jsme měli Mikulášskou nadílku. Děti si vyrobili kornout, který jsem jim poté naplnila bonbónama. Snad je v neděli čerti neodnesou 🎅👹👼

Hrátky ve sněhu

Dneska jsme vyrazili na školní hřiště užít si první sníh. Děti stavěli sněhuláky a sněhové pevnosti, a nechyběla ani koulovačka. Snad nám sníh dlouho vydrží 🧤🧣🛷☃️❄

Rozvrh hodin není vložen.

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.

V databázi není vložen žádný týdenní plán.