Mgr. Pavla Gavlová
gavlpa@zsjunacka.cz
Tel. kontakt

Distanční výuka – pátek 30. 4.

Zadání na dnešní den najdete v přiloženém souboru. Dělení se zbytkem trénujte ZDE.

Distanční výuka – čtvrtek 29. 4.

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru.

Distanční výuka – středa 28. 4.

Zadání na dnešní den najdete v přiloženém souboru. Trénujte násobilku ZDE.

Distanční výuka – úterý 27. 4.

Distanční výuka – pondělí 26. dubna

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Mluvnické kategorie u sloves můžete trénovat ZDE.

Den Země

22. dubna jsme společně oslavili Den Země. Děti přicházely s nápady, co můžeme dělat pro to, abychom více chránili přírodu. V prvouce na vycházce parku a na školní zahradě děti pozorovaly hmyz. Ve výtvarné výchově jsme malovali brouky.

Jaro v pracovním vyučování

V pracovním vyučování jsme přivítali jaro.

Distanční výuka – pátek 16. dubna

Zadání na dnešní den najdete v přiloženém souboru. Skvělé dělení se zbytkem je ZDE.

Distanční výuka – čtvrtek 15. dubna

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Trénovat AJ písničku (4. lekce) můžete ZDE.

Distanční výuka – středa 14. dubna

Distanční výuka – úterý 13. dubna

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Písničku z AJ na str. 36 si poslechněte ZDE.

Distanční výuka – pondělí 12. dubna

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Osobu, číslo a čas u sloves trénujte ZDE.

Distanční výuka – pátek 9. 4.

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Procvičovat mluvnické kategorie u sloves můžete ZDE.

Distanční výuka – čtvrtek 8. dubna

Distanční výuka – středa 7. dubna

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Přesuny krychlí vysvětluji za tomto videu ZDE.

Umíme to – umístění

Jak pracujeme v této výukové aplikaci? Aktuální umístění 5 nejlepších najdete v přiloženém souboru. Gratuluji!

Distanční výuka – úterý 6. dubna

Zadání na tento dan najdete v přiloženém souboru. Krychlové stavby vysvětluji ZDE.

Distanční výuka – středa 31. března

Zadání na dnešní den najdete v přiloženém souboru. Časování sloves můžete trénovat ZDE.

Distanční výuka – úterý 30. března

Zadání na tento den najdete v přiloženém souboru. Jak rýsovat obrázek v M pomocí kružnic najdete ZDE.

Březen – měsíc knihy

Čtvrtou čtenářskou výzvu přijalo 27 z 30 dětí. Tématem bylo: Knihy, které jsem přečetl v době poslední distanční výuky.

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.