Mgr. Lenka Zrníková
zrnile@zsjunacka.cz

Sovy ve třetích třídách

Čteme a píšeme naučné texty. Dnes Výr velký a Kulíšek nejmenší. Děti pracují ve skupinách. Zjišťují informace z textu. Pomocí grafického organizéru poznávají a zjišťují v čem se oba druhy liší a v čem shodují.

60. výročí školy

Dnešní oslavu kulatého výročí naší školy jsme si opravdu užili! Čtvrteční přípravy a nácvik vyvrcholily v pátek, kdy jsme šedesátá léta představili třídě 8.A a oni nás pak na oplátku provedli historií šedesátek v jejich třídě. Slunečný den jsme završili sportováním na školním hřišti.

Skupinová práce

Během skupinové práce se od svých spolužáků naučíme spoustu věcí. Tak hurá na to! A budeme si pomáhat.

Logická olympiáda

Vážení rodiče, opět je tady nový ročník Logické olympiády. V aktualitách školy najdete odkaz s informacemi.

Anglický jazyk

Vážení rodiče,v tomto školním roce budou žáci do anglického jazyka potřebovat:* učebnici Explore Together 1* pracovní sešit Explore Together 1* sešit č. 513* rychlovazač velikosti A4 + cca 20 ks eurosložek

Zpátky do lavic

Obojživelníci ve druhých třídách

Během distanční výuky jsme se seznámili s vývojem žab. Téma nás natolik zaujalo, že jsme se k němu na konci roku vrátili a vytvořili zajímavé lapbooky o životě a vývoji těchto obojživelníků.

Vv – diamant

Ve výtvarné výchově jsme pomocí voskových pastelů metodou frotáže zvýraznili strukturu skladů papíru.

Den dětí ve druhých třídách

Kdo si hraje , nezlobí. Kvíz a poslání Mezinárodního dne dětí, pracovní listy, soutěže, hry a stavebnice zaplnily dnešní sváteční dopoledne v druhých třídách. Sladká odměna od rodičovského sdružení nakonec. Děkujeme!

Den matek

Děti vytvořily ve škole krásná přání od srdce. Věřím, že se maminkám líbily.

Den matek

Maminkám jsme dnes popřáli všechno nejlepší, poděkovali jim za péči a lásku. Děti měly pro svou maminku připravené přání – leporelo a květinku se srdíčkem.