2.A

Třídní učitel
Mgr. Michaela Krysková
E-mail:
krysmi@zsjunacka.cz
Tel. kontakt
732 774 112

  • Aktuálně
  • Rozvrh hodin
  • Domácí úkoly
  • Dokumenty
  • Týdenní plány

Aktuálně

Aktuality

Den bláznivých ponožek

Na středu 25.1. byl vyhlášený Den bláznivých ponožek :-). Rádi jsme se zúčastnili.

Indiánský amulet

V pracovních činnostech jsme si vyrobili indiánský amulet. Některé děti zkoušely i z více špejlí. Moc se jim to povedlo.

Recitační soutěž

V úterý 17.1. jsme se zúčastnili školního kola v recitační soutěži. Naši třídu reprezentoval Filip Menšík, Oliver Imre a Viola Štěpánková, která vyhrála krásné druhé místo a postupuje dál do obvodního kola. Gratulujeme :-)!

Vytváříme lapbook

Vytvořili jsme si jednoduchý lapbook na hlásky, který nám pomůže učivo lépe pochopit. Ve skupinách jsme společně dopisovali i/y a třídili.

Vánoční přání

Přeji dětem i rodičů krásné svátky plné pohody, příjemné atmosféry, zdraví a splněných přání. S dětmi se uvidíme dne 3.1. 2023. Tak si to všichni užijme!!! 🙂

Dnes 22.12.

Dnešní den, poslední den před vánočními prázdninami jsme si užili. Alenka s Violkou nám zahrály vánoční koledy na flétnu, pak jsme si zahráli společnou hru, na plavání jsme soutěžili a na závěr se rozloučili pohádkou a přáním.

Beseda s městskou policií

S panem strážníkem jsme si zopakovali důležitá telefonní čísla a také jsme diskutovali o pravidlech a nebezpečných situacích.

Linda nám přinesla domácí perníčky

Linduš s babičkou napekly perníčky a každý z nás dostal balíček :-). Myslela i na nás s paní asistentkou a paní vychovatelkou. Děkujeme.

Vánoční dílny

Tvoříme na vánoční jarmark. Moc se nám to líbí a věříme, že i rodiče potěšíme 🙂

Zimní krajina

Zima je tady a my jsme ji ve výtvarné výchově malovali temperovými barvami.

Pavučina – prevence negativních jevů

Ve středu k nám dorazila paní Petra se svou opicí Máňou, které nám povídaly o tom, jak můžeme řešit různé životní situace. Na závěr jsme se s Máňou rozloučili a poděkovali za příjemné setkání.

Tonda Obal

Jak správně třídit odpad? To jsme se dozvěděli s Tondou Obalem. Víme, že je důležité to vědět již v našem věku a zodpovídat za naše životní prostředí.

Fond SIDUS

Ve čtvrtek 24. 11. a v pátek 25. 11. 2022 proběhne na naší škole prodej výrobků fondu Sidus. Tato nezisková organizace již řadu let zajišťuje finanční pomoc zdravotně postiženým dětem (např. nákupem či úpravou potřebného vybavení, přímým finančním darem nebo zajištěním terapeutické či lektorské pomoci). Více se o fondu Sidus můžete dovědět ZDE. Proto přispějme nákupem… číst dále…

Sběr papíru

Od 7.  do 11. listopadu proběhl na naší škole „sběr papíru s panem Popelou“.Nahromadilo se okolo 220 kg. Všem účastněným žákům i pedagogům moc děkujeme. Poděkování patří rovněž vybraným členům Školního parlamentu za výpomoc v průběhu celé akce.Finanční prostředky za sběr bude Sdružení rodičů používat v průběhu tohoto školní roku na školní či třídní projekty, aktivity a… číst dále…

Svatý Martin

Pověděli jsme si o legendě, která o svatém Martinovi pojednává, naučili jsme se básničku, pracovali jsme s úkoly a četli pranostiky.

Sbírka potravin a drogerie pro ukrajinské rodiny – poděkování

Vážení rodiče,minulý čtvrtek a pátek proběhla na naší škole avizovaná sbírka potravin a drogerie pro ukrajinské rodiny. Shromáždilo se přes 150 kg potravin a drogerie. Ty byly poté převezeny na faru ve Staré Bělé a tam byly spolu s dalšími sbírkami předány potřebným ukrajinským rodinám. Další informace zde.Moc děkuji všem, kteří jste se zapojili. Velice si vážíme vaší pomoci, zvláště… číst dále…

Duchové v pracovních činnostech

V pracovních činnostech jsme si vyrobili prstové duchy.

Sbírka potravin a drogerie pro ukrajinské rodiny ve Staré a Nové Bělé

Vážení rodiče, obracíme se na Vás opět po čtyřech měsících s prosbou o další materiální pomoc ukrajinským rodinám v našem okolí. Ačkoli část z nich se již vrátila na Ukrajinu, pro zbývající není životní situace u nás stále jednoduchá. Jedná hlavně o matky s dětmi, které jsou ubytované v rodinách, obecních bytech nebo jsou v… číst dále…

Školní liga ve hře QUIXO

Školní liga ve hře Quixo je již v plném proudu! Každý bod se počítá, neboť celkový součet rozhodne, kdo se dostane do prosincového finále!

Všechny aktuality

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin

Domácí úkoly

Domácí úkoly

Prozatím nebyl zadán žádný úkol

* Datum zadání | Termín vyhotovení | Předmět | Zadání

Dokumenty

Dokumenty

Týdenní plány

Týdenní plány