1.B

Třídní učitel
Mgr. Pavla Gavlová
E-mail:
gavlpa@zsjunacka.cz
Tel. kontakt
725111258

  • Aktuálně
  • Rozvrh hodin
  • Domácí úkoly
  • Dokumenty
  • Týdenní plány

Aktuálně

Aktuality

Prevence negativních jevů

Jsme kamarádi, tak se jmenovala dnešní lekce prevence negativních jevů. Děti hrály hry, díky kterým si uvědomily, jak se chová správný kamarád a jak by měly reagovat, pokud se jim nějaké chování nelíbí. Loutky opička Mánička a housenka Boženka děti učily, jak řešit situaci, kdy uděláme něco nesprávně a jak je důležité umět se omluvit.

Skupinová práce ve výtvarné výchově

Podzimní krajina – to bylo téma skupinové práce dětí. Jak se práce podařila, se můžete přesvědčit na následujících fotkách. Každá skupina vytvořila originální a nekonformní umělecké dílko, jejíž kvality oceníte především pohledem z dálky. Cením si především uměleckého zápalu každého tvůrce.

Koťátka v pracovní výchově

Naše výtvory můžete sledovat na nástěnce naší třídy. Každé koťátko je krásné a originální.

Výtvarná výchova – podzimní strom

Malovali jsme vodovými barvami. Snad se vám naše podzimní stromy líbí.

60. výročí naší školy

Ve čtvrtek a v pátek jsme slavili 60. výročí postavení naší školy. Ve čtvrtek jsme měli velice zajímavou besedu se starobělskou rodačkou a učitelkou paní Ladislavou Pepřicovou. Ta dětem vyprávěla, jaké to bylo kdysi, kdy se děti učily ve staré dřevěné škole poblíž nynější školní jídelny. Paní Pepřicové moc děkujeme za besedu. Po losování desetiletí… číst dále…

Výtvarná výchova plná jablíček

Na jabloni plody zrají, vitamínů hodně mají. Nezralá jsou zelená, zralá žlutá, červená. Každý kluk i holčička zná kulatá jablíčka.

Naše výtvarné práce

Dnes jsme kreslili sluníčko. Každá práce je krásná a originální. Děti moc chválím!

Celoroční projekt 1. a 9. tříd – Pomáhejme si

Cílem tohoto projektu je celoroční spolupráce mezi dětmi 1. a 9. tříd. Všechny děti se dnes testovaly a protože nám počasí dovolilo pobyt venku, mohli jsme si užít vzájemné poznávání a hry. Deváťáci se prvňáčkům opravdu krásně věnovali a měli pro ně připravený drobný dárek. Děkujeme. Všichni doufáme, že budeme moci setkávat co nejčastěji.

Slavíme narozeniny

Naše škola slaví 60. výročí. Děti naší třídy slaví také. Anička, Barunka a Natálka měly také narozeniny. Všichni jsme jim popřáli. Přejeme všechno nejlepší! Natálka s maminkou vyrobily papírový dort se sladkostmi a pamětní kámen. Je na něm básnička z našeho prvního dne. Děkujeme.

Hurá do školy

VÁŽENÍ RODIČE A MILÉ DĚTI, UŽ SE NA VÁS MOC TĚŠÍME!První týden bude probíhat takto: 1. 9. 2021 8:30 slavnostní uvítání žáků s rodiči ve třídě 1. B změna termínu třídních schůzek na 1.9. 2021 v 16:00 2. 9. 2021 konec 9:40, s sebou aktovku, přezůvky, pouzdro, vyplněnou ŽK, notýsek (veškeré pomůcky podepsané) 3. 9. 2021 konec 9:40 Od… číst dále…

Všechny aktuality

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin

Domácí úkoly

Domácí úkoly

Prozatím nebyl zadán žádný úkol

* Datum zadání | Termín vyhotovení | Předmět | Zadání

Dokumenty

Dokumenty

Prozatím nebyl vložen žádný dokument.

Týdenní plány