Volleyball World Beach Pro Tour

Dne 7. června 2024 zažili vybraní žáci 7.-9. tříd nezapomenutelný dopolední výlet na prestižní sportovní událost Volleyball World Beach Pro Tour, která se konala v unikátním prostředí Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě.

Příchod na místo konání turnaje byl pro mnohé z žáků prvním setkáním s profesionálním plážovým volejbalem. Mohli vidět nejen skvělé sportovní výkony světových hráčů a hráček, ale také nasát atmosféru mezinárodní sportovní události. Tribuny byly plné fanoušků, kteří povzbuzovali své favority, což vytvořilo neopakovatelnou atmosféru.

Tento výlet jim umožnil lépe pochopit význam sportu a aktivního životního stylu a inspiroval je k zapojení do sportovních aktivit ve svém volném čase.