Špačkoš

Naše škola se zapojila do sociálně ekologického projektu „Špačkoš“, který KOH-I-NOOR HARDTMUTH ve spolupráci s Českým olympijským výborem realizuje po celé České republice.

Špačkoš je ve své podstatě jakákoliv krabice, do které sbíráte špačky, tedy zbytky tužek a pastelek menší než 8 cm, a to do 12. května 2023!

Ve společnosti STROOM Dub, rozvíjející osoby s omezením, lepí z nasbíraných špačků v rámci terapeutických dílen nejrůznější skulptury, což osobám s omezením přináší potřebnou relaxaci. Následná dražba vytvořených děl získává zdroje pro Českou olympijskou nadaci, která podporuje sportující děti.

Proto zapoj se i ty! Střádej doma zbytky tužek a pastelek a vhazuj je ve škole do krabice, která je umístěná při vstupních prosklených dveří do pavilonu A či B.

Více informací o projektu nalezneš ZDE.