Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark

V úterý 5.12. 2023 proběhlo před školou rozsvícení vánočního stromu a následoval vánoční jarmark, který proběhl ve škole a v areálu školy.

Sešli jsme se před školou v čase 16.45 hodin na společném setkání se všemi hosty a začal nachystaný program. Krásný program pro nás přichystali žáci ZUŠ pod vedením svých pedagogů pana učitele Vlastimila Poláška, pana učitele Petra Kabila a paní učitelky Radmily Strnadelové.

Chtěli bychom moc poděkovat jmenovaným pedagogům za přípravu a žákům za předvedený, hezký program.

Následovalo vystoupení dětí z mateřské školky pod vedením paní učitelek. Děti nám krásně zarecitovaly, zazpívaly krásné vánoční písničky a koledy. Vystoupení se dětem moc povedlo a navodilo pravou vánoční atmosféru.

Všechny přítomné, v zastoupení pana starosty, který bohužel onemocněl,  přivítal pan místostarosta Mgr. Petr Zezulka, popřál všem krásné pohodové vánoční svátky a vyzval přítomné, abychom společně odpočítali rozsvícení našeho vánočního stromu.

Podařilo se a náš překrásný vánoční strom se rozzářil, vše dokládají fotografie.

A začal vánoční jarmark před školou a v celé škole.

Žáci se svými vyučujícími, asistentkami, paní vychovatelkami, ale také všemi zaměstnanci připravili školní jarmark. S výrobou pomáhali také rodiče našich žáků, moc děkujeme. A našim prvňáčkům skvělí žáci devátých třid. Bylo možné si zakoupit překrásné výrobky, dekorace, adventní svícny, perníčky. Zakoupit jmelí, cukroví, dobroty, ručně vytvořené stromečky, svíčky, sněhuláky a další různé výrobky vytvořené dětmi pod vedením svých pedagogů.

Všem patří velké poděkování a zaslouží si velkou pochvalu.

Moc děkujeme také spolku rodičů naší ZŠ pod vedením paní Matějové, tento tým připravil stánek s dobrotami a výborným punčem před školou a spolku Úsměv mateřské školky pod vedením paní Pilchové, kteří rovněž připravili výborné koláčky, cukrářské výrobky, makronky, punč a další dobroty.

Paní vychovatelky v kuchyňce nabízeli žákům punč a čaj, který uvařily naše paní kuchařky.

Také se vydařila doprovodná charitativní akce Daruj knihu, do této akce darovalo 159 žáků a zaměstnanců knihu, kterou si v rámci jarmarku mohl kdokoliv vybrat a udělat  radost sobě i někomu blízkému.

Přišlo velké množství hostů, jsme moc rádi a děkujeme za Vaši účast, podporu a uznání za naši společnou práci. Snad každý si našel maličkost, kterou si koupil a udělala mu radost.  Společně jsme si jarmark užili.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na jarmarku podíleli a zároveň popřát všem krásné vánoční svátky plné pohody a lásky.

Společně si je s našimi dětmi užijte.

Jana Poledníková