Zahájení školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci,

srdečně vás všechny zdravím. Předkládám vám základní informace k novému školnímu roku 2022/2023. S žáky se sejdeme ve čtvrtek 1. září v 8.00 ve třídě 9. A. Po krátkém přivítání se přesuneme do spojovací chodby, kde spolu s třídou 9. B budeme doprovázet prvňáčky s jejich rodiči do respiria školy, ve kterém proběhne slavnostní zahájení jejich školní docházky. Po ukončení tohoto slavnostního zahájení doprovodíme prvňáčky do jejich třídy a rozejdeme se domů. Předpokládaný konec je v 9.40, ale může dojít ke zdržení. Zvažte, prosím, vhodné reprezentativní oblečení – budete pro prvňáky vzorem! Ve čtvrtek 6. září proběhnou ve škole první třídní schůzky. Podrobné informace k organizaci prvních školních dní a k třídním schůzkám najdete na vašich mailech.

Přeji vám příjemný konec prázdnin a šťastné vykročení do posledního ročníku na naší škole.

Lucie Krčmarská