Informace k začátku školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci.

Nejprve bych Vás všechny chtěla srdečně pozdravit v novém školním roce a popřát všem mnoho úspěchů.

V jednotlivých bodech předkládám základní informace k začátku školního roku. Tyto najdete i ve Vašich mailech. Případné dotazy směřujte na můj email mickma@zsjunacka.cz .

1. Začátek školního roku 1. 9. 2022 8.00 – 9.40, třídnické práce, výdej obědů ve ŠJ od 11.45 hodin – 14.00 hodin 2. 9. 2022 8.00 – 13.00, třídnické práce, zbylé učebnice, (kladku+ přezůvky s sebou- čísla skříněk zůstávají stejná) od 5. 9. 2022 se učí podle daného rozvrhu ( viz stránky třídy)

V úterý 6. 9. proběhnou třídní schůzky od 16.30, kde budou rodičům předána RODIČOVSKÁ hesla (jiná, než mají žáci), která rodičům umožní omlouvání absence přes Bakaláře. Hesla nemohou být rodiči poslána

po dětech.

2. Pomůcky a sešity pro nový školní rok

Dle domluvy s vyučujícími žáci mohou pokračovat v loňských sešitech, pokud to jejich stav a počet listů umožňuje.

Na pracovní sešity budeme vybírat asi 580,- Kč ( Aj- 180,- , Z- 85,- ,Čj- cca100,- , Rj- 180,- + 30,- na výkresy- budou nakoupeny hromadně).

Krabice do Vv by měla obsahovat- tenký černý fix, akrylové barvy, štětce, nůžky, lepidlo, něco na zakrytí lavice).

3. Něco na konec prázdnin

Vkládám odkazy na osobnostní a zájmové testy, které jsme dostali na exkurzi na úřadu práce.

Pozorně čtěte, hlavně nikde nic neplaťte – testy jsou zdarma, ale občas obsahují reklamy na placené aktivity. Pokud si vyberete test, kde vám budou zasílat vyhodnocení mailem, klidně použijte ten školní.

Testy: www.mujzivotposkole.cz

www.infoabsolvent.cz

www.testosobnosti.zarohem.cz

www.emiero.cz

Přeji příjemný konec prázdnin!

tř. uč. Markéta Míčková