Závěr školního roku 2023/2024

Vážení rodiče,

chtěla bych vám touto cestou poděkovat​ za vaši spolupráci během uplynulého školního roku a popřát vám klidné léto, hezkou dovolenou a dostatek sil ke zvládnutí posledního školního roku, který žákům začne v pondělí 4. září v 8:00 hodin.

Zároveň vám posílám seznam pomůcek a potřeb pro příští školní rok, který naleznete i na webových stránkách naší třídy.

SEŠITY DO RŮZNÝCH PŘEDMĚTŮ V SOUHRNU:

6 x sešit 544

2 x sešit 524

3 x sešit 464

2x sešit 545

5 x sešit 440

2x sešit 444

2x sešit 540

Dále budou žáci potřebovat pracovní sešity do předmětů, jako jsou

český jazyk

anglický jazyk

zeměpis

Tyto pracovní sešity bude škola objednávat hromadně až na začátku školního roku podle aktuálního počtu žáků ve třídách. Počítejte, prosím s cenou přibližně do 500,- Kč.

Výtvarná výchova

10 výkresů A3

5 výkresů A4

5 kancelářských papírů A4

Pomůcky:  využít z minulého roku – doplnit chybějící

Temperové barvy (dokoupit třeba jen bílou, pokud v sadě chybí), vodové nebo anilinové barvy, štětec plochý + štětec tenký se špičkou, tenký černý fix, voskovky, pastely, měkkou tužku, ubrus nebo nějakou podložku na lavici proti zašpinění, kelímek na vodu, paletu nebo kousek nějaké destičky na míchání barev, kousek houbičky na nádobí.

Přeji vám hezký den i nadcházející letní dny.

Soňa Šigutová