Šípková Růženka

Divadelní představení Šípková Růženka připravené ke Dni matek žáky naší školy pod vedení Mgr. Pavly Gavlové se povedlo a všem přítomným se moc líbilo.


Aktuality

Zayferus

Dnes jsme na našim školním hřišti shlédli ukázku dravců firmy Zayferus. Nešlo si nevšimnout, jak silné pouto mezi chovateli a ptáky za třicet let jejich fungování vzniklo. Děkujeme za skvělou show plnou zážitků a nových vědomostí, kterými jste nás obohatili. Ať se vám daří a snad někdy opět na shledanou.

Šípková Růženka

Divadelní představení ke Dni matek – Šípková Růženka – pod vedením Mgr. Pavly Gavlové se velmi povedlo a všem se líbilo. Děkujeme.

Objev roku 2024

Vyhlašujeme další ročník soutěže Objev roku. V letošním roce je soutěž určena pouze žákům 2. – 5. tříd. Těšíme se na vaše nápady. Na vítěze čekají zajímavé ceny. Soutěž je financována z projektu „Rozvoj techniky a talentu ve Staré Bělé IV“, který finančně podpořilo statutární město Ostrava.

Co nás čeká v květnu

1.5. Státní svátek 3.5. Návštěva hasičské zbrojnice v Bělé 6.5. Dobroty z listového těsta, v 7.20 hod – pro zájemce 6.5. Koncert ke Dni matek, od 16.00 hod, poté vyhodnocení a ochutnávka 8.5. Státní svátek 9.5. Dravci, spolek Zayferus, 150 Kč 10.5. Focení tříd, cena fotky 50 Kč 21.5. Třídní schůzky 23.5. Kino Luna „Planeta… číst dále…

Bronzová medaile!

O víkendu se Oliver Frydryšek zúčastnil dalšího judistického klání v Lipníku nad Bečvou. Cesta k třetímu místu byla trnitá a vykoupená spoustou potu, ale o to více potěšila. Gratulujeme, Oli!

Zlato!!!

A opět cinkla medaile. A tentokrát zlatá! Přinesla nám ji ukázat Nikolka Žlebková, která se se svým krokodýlím týmem umístila na prvním místě v semifinále MČR v Ostravě. Gratulujeme!!!

Druhé třídy v Divadle loutek

Krapity krap, krapet krap, káp. Jak vyčarovat déšť a další kouzla nás dnes učila v Divadle loutek Malá čarodějnice.

Pozor, klokan! Projektové vyučování s dopravní tématikou.

Za dopravní značkou „Pozor klokan“ jsme se museli vydat až za hranice naší republiky. Zaletěli jsme až do daleké Austrálie.

Další úspěch – tentokrát taneční

Gratulujeme Terezce k 3. místu na taneční soutěži a přejeme mnoho dalších úspěchů. Terezko, jen tak dále!

Kurz in-line bruslení ZŠ Junácká 3. 6. – 7. 6. 2024

Chystáme kurz in-line bruslení pro žáky 1. stupně, v odkaze máte program, propozice a přihlášku na kurz. V případě zájmu si prosím odešlete přihlášku v odkazu. vedení školy

Den bláznivé pokrývky hlavy

V kategorii bláznivé pokrývky hlavy najdeme nejrůznější čepice, čelenky, šátky, cylindry, klobouky, které byly nezbytným doplňkem dnešní výuky naruby. Zároveň si děti vyzkoušely učit své kamarády.

Moje malá rajčátka

A už rostou. Musíme se pochlubit prvními úspěchy a už teď se těšíme, kolik jich bude.

Barevný týden – den pátý

A je tu závěr. V pátek vyvrcholilo naše týdenní snažení. Bylo oranžové až oči přecházely. Utužily se kamarádské vztahy a byla jsem náležitě pyšná, že jsme opět obhájili 100%. Velké díky posílám domů všem, kteří jste to prožívali s námi a chystali dětem oblečení. Děkuji!!!

Barevný týden – den čtvrtý.

DUHA – tak to byla nádhera. Ta záplava barev nám rozzářila den. A navíc jsme obdrželi diplom za 100 %. Hurááááá.

Barevný týden – den třetí.

Dnes je 14. 2. – Valentýn. A proto školní parlament vybral srdíčkový den. Naše třída byla opět stoprocentní. Chválím a obdivuji rodiče, kteří včera i šili, abychom splnili. Děkujeme vám !

Barevný týden – den druhý

Dnes se nám to povedlo. Byli jsme stoprocentní. Každý z nás měl na sobě více než tři kusy pruhovaného oblečení. Jste skvělí! Děkujeme rodičům.

Barevný týden – den první

Sice jsme nebyli stoprocentní, ale i tak jsme úkol splnili. Maskáče našli ve svém šatníku všichni. Posuďte sami, jak nám to ve vojenském slušelo.

Plavu, plaveš, plaveme.

Na půl roku jsme vyměnili tělocvičnu za bazén. Dnes jsme poprvé plavali. Byli jsme spokojeni a výuka na mokro se nám líbila.

Všechny aktuality