Hrdá škola

Poslední dva dny v září proběhl na celé škole projekt Hrdá škola. Každá třída si měla sama zvolit, jak tyto dva dny chce strávit. Možnosti bylo spousta např. rozhovory s bývalými zaměstnanci nebo absolventy školy, seznámení s historii školy, zkrášlení okolí školy, třídy apod. Zkrátka prožít ve škole dva zajímavé, hezké dny.

Naše třída přišla první den oblečená jako dvojčata. V první části dne jsme si vyzdobili třídu a poté jsme si pustili film Orel Eddie, který nás všechny doslova strhnul :-). Druhý den jsme si zahráli přátelský turnaj v přehazované s ostatními šestkami. Hra byla plná emocí, ale to k tomu patří. Pro zklidnění emocí jsme si řekli něco o historii školy, prohlédli si fotky staré budovy školy, učeben, přečetli si úryvky z Almanachu a popovídali si o tom, jak to kdysi ve škole chodilo. Den jsme zakončili hrou Aktivity.