6.A- adaptační pobyt

Všichni žáci 6.A si dnes zahráli na novináře a napsali svou první školní zprávu. Jedná se o zprávu z adaptačního pobytu v Malenovicích.

Zde jsou některé ukázky:

1. Bylo to bezva, moc se mi líbily hry, co jsme hráli, ale nejlepší byla pevnost Boyard. ( T. S.)
  2. Bavila mě přehazka, nebo jak jsme s holkama válely sudy. Taky mě bavily soutěže a asi nejvíc ta poslední. Bylo super, že jsme si pomáhali a určitě jsme se poznali. ( A. Š.)
  3. Nejvíc se mi líbila bojová hra, která probíhala v noci. Nejvíc jsem si pochutnal na snídani, protože byly švédské stoly. ( A. O.)
  4. Na adaptačním pobytu jsme měli super aktivity a byla tam sranda. Ve volném čase jsme mohli dělat, co chceme ( ?) . Ubytování bylo hezké a vařili tam skvěle. Užil jsem si to. ( M. D.)
  5. Líbilo se mi, jak jsme válely sudy z velkého kopečku. Vařili tam moc dobře. Bylo to tam very good. Ale nelíbily se mi ty schody. Byla tam i sranda a hráli jsme házenou na písku a přehodila jsem síť. ( J. V.)

Jsem ráda, že se pobyt dětem líbil a navzájem se blíže poznaly při mnohých aktivitách.