Zahájení školního roku 2021/2022

Zdravím všechny své žáky i rodiče a vkládám pár důležitých informací.

Ve středu 1.září je žákům škola zpřístupněna po přeměření teploty a s ochranou dýchacích cest od 7:20 do 7:40 (nejpozději!) , protože začínáme společným testováním . Bližší informace jsou uvedeny na hlavní stránce školy. Upřesníme dobu výuky následujících dnů, seznámíme se s rozvrhem hodin a vyučujícími. Není potřeba přezůvky ani kladky. Výuka bude ukončena v 9:00.

Ve čtvrtek 2. září potřebujeme : přezůvky, kladku a k ní dvoje klíče (jedny s držící jmenovkou mi odevzdáváte) – skříňky máme stejné jako loni, psací potřeby!!! Výuka do 12:20!

V pátek 3. září výuka do 13:00!

Od pondělí 6. září výuka podle rozvrhu.

Upozorňuji, že ve společných prostorách školy musí mít žáci roušky nebo respirátory.

Info pro rodiče – v úterý 7.9. proběhnou třídní schůzky od 16:30 ve třídě 8.B.

Přeji vám příjemně strávené poslední prázdninové dny a těším se na setkání s vámi.