Informace k zahájení školního roku 2021/2022

Milí žáci,

všechny vás zdravím po prázdninové odmlce a přeji úspěšné vykročení do nového školního roku.

Na úvod vás chci seznámit s průběhem prvních školních dnů. Další informace najdete i na titulní stránce školy.

Nástup do školy středa 1.9. 2021.

1.9. proběhne první testování žáků ( další 6. a 9. září). Příchod do školy od 7:20 do 7:40, do 8:00 budou všichni otestovaní ( netestují se ti, kteří mají platný certifikát o očkování, nebo potvrzení o prodělaném covidu ne starší 180 dní, nebo platný certifikát o testování přímo z odběrového místa).

Berete s sebou roušku, kladku, přezůvky ( šatní skříňku máte stejnou jako vloni), psací potřeby, tašku na žákovskou knížku a dokumenty pro rodiče!

Výuka bude ukončena v 9: 00.

Výdej obědů 11: 45 – 14: 00.

Další dny ( 2.- 3. září) budou probíhat třídnické hodiny v rozsahu cca pěti vyučovacích hodin s postupným odchodem na oběd. Vše bude upřesněno první den školy.

V úterý 7. září od 16: 30 proběhnou třídní schůzky s rodiči v kmenové třídě. Tentýž den budou mimoškolní organizace prezentovat od 15: 00 hodin svou nabídku kroužků a to opět ve vestibulu školy.

Přeji vám všem klidný konec prázdnin a těším se na viděnou.

tř. uč. 8.C Mgr. Markéta Míčková