Rozloučení s devátými třídami

Slavnostní rozloučení s žáky devátých tříd proběhlo za krásného počasí na školní zahradě. Po úvodním projevu paní ředitelky zhodnotili svou školní docházku i sami deváťáci. Vzpomínali na své první dny ve škole, výlety, lyžák a distanční výuku, která jim zkomplikovala přípravu na přijímací zkoušky. Následovalo ocenění žáků s nejlepším prospěchem a pak už se jen a jen děkovalo. V přátelské atmosféře jsme si pochutnali na dobrotách z rautu, za který musíme poděkovat sdružení rodičů, prohodili pár slov, zavzpomínali a řekli si poslední na shledanou.

Všechny problémy jsou vyřešeny, překážky překonány, vysvědčení předána, žáci jsou přijati na střední školy a plánovací kalendář je prázdný. Za všechny zaměstnance školy bych chtěla poděkovat rodičům za spolupráci a žákům popřát hodně úspěchů na jejich další cestě. Mgr. Dita Ondrejčeková