Projekt Dny Evropy – Vyhodnocení

Dnes proběhlo ve vestibulu naší školy slavnostní vyhodnocení projektu Dny Evropy. Napětí před vyhlášením výsledků bylo veliké a atmosféra hustá tak, že by se dala krájet.

Naše třída získala dvě ocenění. To první nám bylo uděleno za náš model stavby amfiteátru v chorvatské Pule, za nějž jsme získali 3. místo. Kromě diplomu jsme si odnesli díky grantu uděleného statutárním městem Ostrava také kvízovou hru Znáte Evropu? a za peníze poskytnuté SRPŠ jsme si mohli pochutnat na medovníku.

V celkovém hodnocení projektových dnů jsme se umístili na krásném 2. místě. Odměnou nám byla další kvízová hra Znáte Evropu?, dort, který nám díky finanční podpoře SRPŠ mohla upéct paní Tomášková, a poukázka na jeden volný den mimo školu navíc, který třem nejlepším udělila paní ředitelka.

Všem žákům, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na výzdobě třídy a celkovém průběhu projektu, moc děkuji a přeji jim, aby je kreativita a dobré nápady neopouštěly ani na střední škole, kam se zanedlouho vydají.

3. místo za model stavby amfiteátru v chorvatské Pule

Celkové 2. místo v projektu Dny Evropy