POZOR! Lyžák-aktuální informace

POZOR! Letos budeme muset platit za skibus, který nás bude vozit od hotelu ke sjezdovce. Cena vychází cca 70 Kč na žáka/celý pobyt. Prosím přidejte tyto peníze dětem k penězům na skipas. Budeme vybírat 1190 Kč.

Kontakt na kurz: 725 111 258

Sraz před odjezdem: v pondělí v 8:15 hod. (chodník u parkoviště na ulici Junácká)

Návrat: v sobotu kolem 11:00 až 11:30

Před odjezdem, než vstoupíš do autobusu, nezapomeň odevzdat: (v průhledné složce)

Na schůzce jsem zapomněla požádat, aby děti měly podepsány lyže, lyžáky i hůlky, hlavně jestli je budou mít z půjčovny. Může se totiž stát, že budou mít stejné vybavení jako další děti. Musí si je zkrátka poznat.

Všechny věci musí být sbaleny do batohu nebo sportovní tašky, lyžařské boty mohou být uloženy zvlášť, pouze v pevné tašce. Lyže musí být na dvou místech řádně sepnuty nebo uloženy ve vaku. Jestli máte možnost, dejte dětem i běžky a běžecké boty.

• Odhlaste dětem obědy.

Děkuji a omlouvám se za případné nejasnosti. P. Šeděnková