On-line schůzka Lyžák

Dobrý den, vážení rodiče,

ráda bych vás pozvala na ještě jednu on-line schůzku ohledně lyžařského výcviku, kterou plánuji na úterý 11.1. v 16hod. Opět pošlu pozvánku do Teams na žákovské účty. Řekla bych vám konečné informace a zodpověděla případné dotazy. Prosím, posílejte již po dětech lékařské posudky o zdravotní způsobilosti dítěte. Potřebuji mít od všech nejpozději v pátek 14.1.2022. Kdo ještě nezaplatil zálohu 3300Kč, prosím pošlete co nejdříve.

Po dětech pošlu formulář k potvrzení seřízení lyží, bezinfekčnost (nutno odevzdat v den odjezdu) a shrnuté informace k lyžáku. Prosím pečlivě prostudujte a po dětech posílejte příslušné dokumenty.

Do 14.1. doručit:

  • posudek o lékařské způsobilosti
  • potvrzení o seřízení lyží
  • očkované děti: certifikát o očkování

K autobusu v den odjezdu

  • neočkované děti: potvrzení o negativním výsledku PCR testu, ne starší 72hod
  • podepsanou bezinfekčnost
  • kartičku zdravotní pojišťovny
  • kdo má půjčené lyže z půjčovny, potvrzení o seřízení lyží