Informace nejen k prvnímu školnímu dni

Milí rodiče a žáci,

přináším Vám podrobné info k prvnímu školnímu dni. Prosím, čtěte informace pozorně. V případě dotazů mě kontaktujte telefonicky nebo na email tylezo@zsjunacka.cz.

1. 9. 2021
  • příchod žáků mezi 7:20 – 7:40
  • 7:40 – 8:00 – testování žáků. Testovat se nemusí ti, kteří mají certifikát o očkování, potvrzení o prodělaném covidu (ne starší 180 dní), test z odběrového místa. Žáci si můžou přinést svůj vlastní test.
  • ve společných prostorách nosí žáci roušku
  • ve třídě jsou žáci bez roušky
  • ve škole stráví žáci pouze hodinu, tedy od 8:00 – 9:00
  • žáci obdrží ŽK a osobní dotazník. Prosím rodiče, aby ŽK hned ve středu zkontrolovali a na všech určených místech podepsali.
  • obědy v ŠJ od 11:45 – 13:00

2. a 3. 9.

• přípravné třídní práce, poučení apod. Konec vyučování bude upřesněn (předpokládám 5 vyučovacích hodin).

• dle současných nařízení budeme žáky testovat 1., 6. a 9. 9.
  • v úterý 7. 9. proběhnou v 16:30 třídní schůzky. Náplň: ukázka katalogu středních škol, informace k přípravě na přijímací zkoušky

Všem přeji klidný začátek školního roku.

p. uč. Tylečková