Informace na začátek roku

Vážení rodiče,

každý začátek školního roku je těžký, a proto bych Vás chtěla poprosit o spolupráci a předat Vám tyto informace.

  • 1. září nás čeká nejprve testování na covid (pokud máte potvrzení o prodělané nemoci dítěte nebo potvrzení o očkování, prosím o kopii) v době od 7.20 do 8.00 ve třídě č. 41. Od 8.00 pak seznámení se školním řádem a provozem školy, rozdělíme si šatní skříňky. Domů přinesou děti formuláře k vyplnění a žákovskou knížku, kterou bude třeba na několika místech podepsat, dále lístečky s informacemi o možnosti zakoupení pracovních sešitů. Rozejdeme se v 9.00. Žáci, kteří chodí na obědy, je budou mít automaticky přihlášené.
  • 2. a 3. září budou třídnické hodiny a končit budeme v průběhu páté hodiny, přesné informace najdete v žákovské knížce. Žáci se už budou přezouvat, prosím kladku k šatní skříňce. Do školy by si měli přinést psací potřeby a notýsek nebo blok na poznámky
  • 6. září se budeme opět testovat. Poté se už učíme podle rozvrhu.
  • 7. září od 16.30 proběhnou třídní schůzky.
  • 9. září se sejdeme opět před vyučováním ve třídě na testování.
  • 9. a 10. září proběhne adaptační kurz v okolí školy. Předběžná cena 200,- Kč, více informací na třídních schůzkách.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat

Mgr. Dita Ondrejčeková

e-mail ondrdi@zsjunacka.cz