Informace k odjezdu na lyžák

Místo pobytu: Horský hotel Kyčerka, Velké Karlovice

Termín: 23. 1. až 28.1. 2023

Sraz před odjezdem: v pondělí v 8.15 hod. před školou

Návrat: v sobotu kolem 11:00 až 11:30 hod.

Doporučená výbava žáků na LVK:

Lyžařský materiál: sjezdové lyže, hole, boty, přilbu; běžky (nepovinné).

Zdravotnické potřeby: pružné obinadlo, náplasti s polštářkem, léky, které užíváš.

Oblečení: spodní prádlo dle potřeby, pyžamo, oblečení na chatu, trička, mikiny, zimní bundu, lyžařské kalhoty, čepici, šátek, minimálně dvoje rukavice, teplé ponožky, přezůvky.

Hygienické potřeby, krém na obličej, krém na ruce, jelení lůj, psací potřeby (pastelky, fixy), šitíčko, knihu a stolní hry, pálku na stolní tenis, lyžařské a sluneční brýle, peníze na vleky 1400,- Kč, kapesné na cukrovinky a nápoje. Batůžek, termosku. Mobilní telefon a další elektroniku pouze na vlastní riziko!

Všechny věci musí být sbaleny do batohu nebo sportovní tašky, lyžařské boty mohou být uloženy zvlášť, pouze v pevné tašce. Lyže musí být na dvou místech řádně sepnuty nebo uloženy ve vaku.

Před odjezdem, než vstoupíš do autobusu, nezapomeň odevzdat: (v průhledné složce)

• podepsaný formulář „Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti a souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte“
  • průkaz zdravotní pojišťovny (originál nebo kopii)
  • léky v pytlíku s popiskem