Vánoční koncert a jarmark

Po dvouleté pauze se 6. prosince konal vánoční koncert, na kterém vystoupili žáci ZUŠ Viléma Petrželky v Ostravě – Hrabůvce a pěvecký sbor naší školy. Vystoupení žáků umělecké školy bylo velmi úspěšné, za což patří také dík paní učitelce Liškové, Raškové, Strnadelové a panu učiteli Poláškovi.

Školní pěvecký sbor zdařile účinkoval pod taktovkou paní učitelky Gavlové za pomoci paní vychovatelky Zlatky Jozkové.

Po skončení koncertu si návštěvníci mohli vybrat jeden z  devadesáti jedna hrnečků, které byly podarovány žáky i pedagogy naší školy. Akci „Daruj hrneček pro radost“, která na naší škole proběhla poprvé, zdárně zorganizovala paní učitelka Lenka Kučerová s pomocí paní asistentek a speciální pedagožky Kateřiny Coufalové.

Letos nechyběl ani vánoční jarmark. Prodávaly se převážně vánoční výrobky, které žáci vyrobili na pátečních vánočních dílnách nebo ve školní družině. Chutné občerstvení v průběhu jarmarku připravilo Sdružení rodičů. S úsměvem na tváři obsluhovala paní předsedkyně Matějová s paní Jurečkovou, manželi Bartuskovými a paní Pchálek.

Děkujeme všem rodičům a ostatním příbuzným za hojnou účast na obou akcích.