Online konzultace 11.1.2022

Vážení rodiče a prarodiče.


V úterý 11.1. se uskuteční online konzultace ohledně prospěchu a chování žáků. S ohledem na citlivost informací budou konzultace probíhat individuálně, přes účty v MS teams Vašich dětí. Známky za druhé čtvrtletí pošlu opět každému e-mailem do 10.1.. Prosím o zaslání potvrzení doručení e-mailu. Konzultace není povinná, jiné informace než známky a chování pro Vás nemám. V odkazu https://zsjunacka-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/krejev_zsjunacka_cz/EZZzHE0peihLkV6yiKX57loBnT2SubtZYevSREVp7hjQAA?e=cMF1VX naleznete tabulku s časy jednotlivých konzultací. V případě zájmu se prosím zapište k termínu, který Vám vyhovuje. Na základě této tabulky vytvořím soukromé schůzky v MS teams. Pokud máte problém s technikou můžeme se spojit telefonicky. Pokud máte dotazy k jinému předmětu než matematika a dějepis, kontaktujte prosím konkrétního vyučujícího. Pokud Vám nevyhovuje ani jeden z termínu, můžeme se domluvit na jiný čas.

Mgr. Eva Krejčíčková