Informace k začátku školního roku

Dobrý den vážení rodiče,

tak se nám blíží začátek školního roku a proto píši několik organizačních informací.

Organizace 1. školního týdne:

Pondělí 4. 9. 2023 od 8:00  do 8:45 v nové třídě na 2. stupni  (nic si sebou nemusí nosit)

Úterý  od 8:00 do 12:20 (sebou přezůvky, zámek na šatní skříňku, psací potřeby, vyplněný formulář ke kontrole osobních údajů)

Středa od 8:00 do 12:40 (vše jako ve středu)

Od čtvrtku 7. 9. výuka podle rozvrhu!

Obědy se budou vydávat každý den od 11:45 do 14:00.

Co se týče pomůcek do výuky, budou většinou žáci pokračovat v zavedených sešitech ze 6.třídy. Do výtvarné výchovy také stejné pomůcky, ať si ale doplní bílou barvu do temper (dá se koupit samostatně, klidně ať si koupí  i dvě, hodně se používá na míchání barev) a dále dva černé fixy (jeden tenký, druhý hrubší). Vše ať mají opět uloženo v podepsané krabici.

Pomůcky z loňského roku:

Vv – pastelky (nejlépe Progreso), temperové barvy, vodové barvy (nejlépe anilinové), štětce různých tlouštěk, kelímek, ubrus na stůl, tenký a hrubší černý fix, tužka (nejlépe tvrdosti 4B), guma v tužce, lepidlo (nejlépe malý Herkules), nůžky, zástěru nebo větší triko.

ČJ – 3 x A4 linkovaný, AJ – 2 x 544, M – A4 nelinkovaný, pravítko rovné, pravítko s ryskou, úhloměr, kružítko, guma, tužka, Př – 564, VZ a OV 544, TV – úbor podle počasí, do tělocvičny obuv se světlou podrážkou

Dále se budou určitě zakupovat do některých předmětů pracovní sešity, ale zatím nevím do kterých předmětů ani za kolik. Jakmile budu vědět, napíšu.

Od letošního školního roku bude na 2.stupni fungovat pouze elektronická žákovská knížka a veškerá komunikace tudíž bude pouze přes Bakaláře (známky, omlouvání absence, zprávy…) nebo osobně na třídních schůzkách. Proto prosím, abyste průběžně kontrolovali tuto doménu a potvrzovali přečtení zpráv, tak jak jste skvělé dělali i v loňském roce.

Jestli mátě nějaký dotaz, na něco jsem zapomněla, určitě napište. Vyřiďte prosím můj pozdrav svým dětem. Už se na ně těším J. Krásný zbytek léta. P. Šeděnková