9. den – ozdravný pobyt

Dnešní ráno jsme se probudili do plačtivého počasí. Vytrvalý déšť trochu změnil naše plány, ale určitě to nikomu nevadilo. Rázem jsme se ocitli opět v kouzelném světě čar a kouzel v Bradavicích. Nejprve jsme si společně se 4.B vysvětlili další aktivity a hned poté jsme se pustili do soutěžení. Děti hledaly viteály (Harry Potter) a také se vydaly na svízelnou cestu světla. Nakonec po jednotlivých kolejích tvořily scénky na čarodějné téma, které ještě před obědem předvedly ostatním žákům. Video zde. Po odpoledních soutěžích a aktivitách na uvolnění (mezi které patřila výroba rakety pro vajíčko) pokračoval program další částí filmu Harry Potter a následným závěrečným kvízem s vyhodnocením dvoudenního zápolení.