Zápis do 1. tříd

Dobrý den,

je nám moc líto, že se nemůžeme osobně setkat a poskytnout Vám veškeré informace, proto tak činíme prostřednictvím e-mailu, webu. Zápisy do 1. tříd, pokud bude možný příchod dětí s rodiči do školy, jsou zatím naplánovány na dny středa 7. dubna od 14 – 17.00 hodin a ve čtvrtek 8. dubna od 14 – 17.00 hodin. Dne 1. března zveřejníme na webu naší školy tabulku, kde si budete moci vybrat: den, čas a číslo učebny a napsat e-mail panu učiteli Mgr. Martinovi Šeděnkovi na e-mail: sedema@zsjunacka.cz a on Vás objedná na Vámi vybraný termín a pošle Vám potvrzení. Objeví se u termínu slovo obsazeno (nelze uvádět jména dětí).

V daný den se prosím  dostavíte  10 minut před objednaným časem do školy, zazvoníte na vrátnici a my se Vám budeme věnovat. Je nutné přijít v roušce, respirátoru, jak děti, tak rodiče. Vzít s sebou rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce, psací potřebu na vyplnění formulářů. Ve škole provedeme zápis žáků do 1. tříd – přijetí žáka nebo můžete zažádat o odklad. Pokud byste žádali o odklad je nutné se objednat (nejlépe, co nejdříve)  na vyšetření na Pedagogicko-psychologickou poradnu, Kpt. Vajdy 2656/1a, 700 30 Ostrava-Zábřeh, speciální pedagog Mgr. Marie Slavíčková pro ZŠ Ostrava-Stará Bělá, telefon: 553810709, e-mail: marie.slavickova@ppp-ostrava.cz. Pak doložit doporučení poradny.
Druhý papír k odkladu budete potřebovat doporučení dětského lékaře k odkladu, které Vaše dítě navštěvuje.

Je však také možné, že zápis proběhne na dálku, to znamená, že nebude dovolena osobní přítomnost dětí a rodičů ve škole, pak bude potřeba sledovat web školy – aktuality, sekce předškoláci a média. V tom případě budete muset vyplnit příslušné dokumenty a dle instrukcí a pokynů je doručit do školy v daném termínu od 1. 4. – 30. 4. 2021. Pokud budete mít nějaké dotazy můžete se obrátit na ředitelku školy, e-mail: poleja@zsjunacka.cz, telefonicky: 739 219 813, 596 769 203

Mějte se hezky a budeme se těšit na spolupráci. Mgr. Jana Poledníková, ředitelka školy