Začátek školního roku 2023/2024

Dobrý den vážení rodiče,

tak hurá, konečně je to tady, konec poflakování u mobilů a počítače. Není nad to se těšit na nové poznávání a hodiny učení, sen každého dítěte. :-))

Posílám proto několik organizačních informací.

Pondělí 4. 9. 2023 od 8:00  do 8:45 v nové třídě na 2. stupni  (nic si sebou nemusí nosit)

Úterý  od 8:00 do 12:20 (sebou přezůvky, zámek na šatní skříňku, psací potřeby, vyplněný formulář ke kontrole osobních údajů, který dostanou v pondělí)

Středa od 8:00 do 12:40 (vše jako ve středu)

Od čtvrtku 7. 9. výuka podle rozvrhu!

Obědy se budou vydávat každý den od 11:45 do 14:00.

Pomůcky z loňského roku:

Co se týče pomůcek do výuky, budou většinou žáci pokračovat v zavedených sešitech z 6. třídy. Do výtvarné výchovy také stejné pomůcky, ať si doplní, co vypotřebovali. Vše ať mají opět uloženo v podepsané krabici.

TV – úbor podle počasí, do tělocvičny obuv se světlou podrážkou

Dále se budou určitě zakupovat do některých předmětů pracovní sešity, dozví se od vyučujících v září.

Od letošního školního roku bude na 2. stupni fungovat !!! pouze elektronická žákovská knížka!!! a veškerá komunikace tudíž bude pouze přes Bakaláře (známky, omlouvání absence, zprávy…) nebo osobně na třídních schůzkách. Proto prosím, abyste průběžně kontrolovali tuto doménu a potvrzovali přečtení zpráv, tak jak jste někteří z vás dělali i v loňském roce.

Jestli mátě nějaký dotaz, na něco jsem zapomněl, určitě napište.

Vzhledem k tomu, že první třídní schůzky budou až v listopadu, posílám v příloze text k přečtení.

Potvrďte prosím přečtení zprávy, včetně přílohy. Děkuji.

Hezký zbytek prázdnin.

Martin Šeděnka