Vycházka za pokladem

Dnes jsme se místo výuky ve třídě vydali na malý výlet po okolí Staré Bělé. Před cestou jsme museli nejprve probudit svou fantazii, tvořivost a zručnost a splnit první nelehký úkol. K dispozici jsme dostali balíček špaget a lepicí pásku a ve skupinkách vytvářeli co nejvyšší nebo nejzajímavější stavbu. Z fotografií je vidět, že jsme šikovní a díla se pěkně podařila. Pak jsme se vydali na fáborky značenou trasu a postupně si vyzkoušeli hod míčkem a střelbu na cíl, vyluštili zprávu v Morseově abecedě, procvičili paměť, poznávali koření, hledali poklad. Odpočinuli si u rybníčku, kam nás dovedl Šimon. I přes velké horko a dusno jsme vše zvládli a zbyl čas i na zmrzlinu či jiné osvěžení.

Velmi děkujeme paní učitelce Ondrejčekové a jejím deváťákům, kteří pro nás tuto zábavnou cestu připravili. Bylo to fajn!