Velké Karlovice – den devátý

Dnes jsem probouzela 19 dětí, video zde

Po snídani jsme se ocitli opět v kouzelném světě čar a kouzel v Bradavicích. Nejprve jsme si společně se 4. A vysvětlili další aktivity a hned poté jsme se pustili do soutěžení. Děti hledaly viteály (Harry Potter) a také se vydaly na svízelnou cestu světla. Nakonec po jednotlivých kolejích tvořily scénky na čarodějné téma, které ještě před obědem předvedly ostatním žákům. Video Pokřiku kolejí zde Soupeření mezi kolejemi zde

Odpoledne žáci navštívili zdejší muzeum a vyráběli rakety. Den jsme ukončili kvízem a dokoukáním na Harryho Pottera. Zítra bude vyhodnocení, den byl „děsně“ krátký. 🙂

Děti jsou zdravé, aktivně se zapojují do všech činností. Děkujeme za Vaše dopisy, chodí jich hromady. (Dnes ne, je víkend.)

Zítra nás čeká Pyžamový den. Užijeme si jej se vším všudy.