Třídní výlet

Minulý týden jsme náš společný výlet kvůli nepříznivé přepovědi počasí přeložili na tuto středu – a dobře jsme udělali. Díky krásnému letnímu počasí jsme si mohli plně užít celý program dnešního dne – dlouhou procházku se spolužáky okolím Staré Bělé a Krmelína (zpívání do kroku nechybělo), společnou hru, dobytí vrcholu K1, návštěvu jízdárny (někteří z nás si poprvé pohladili dospělé koně a bylo to super!), seno – všichni žáci ví, o čem píšu :-), tradiční opékání špekáčků a nakonec za úspěšné vyluštění vzkazu zmrzlinovou odměnu. Výlet nám vyšel na jedničku. Děkujeme panu Tyšerovi za přípravu ohniště a dokonalý výklad o koních. Přejeme mu i jeho čtyřnohým svěřencům mnoho dalších spokojených a úspěšných let. Bylo nám na jeho jízdárně dobře.