Termíny zápisu do první třídy na rok 2024/2025

Vážení rodiče, 

od dnešního dne (19. února) si můžete rezervovat termín pro zápis do první třídy pro školní rok 2024/2025, který bude probíhat ve dnech 3.- 4. 4. 2024.  

V po kliknutí na následující odkaz “Terminy-zapisu-do-prvnich-trid-2024-web“ se otevře tabulka, kde jsou uvedeny čísla termínů pro jednotlivé učebny a časy.

Postup pro rezervaci

  1. Napíšete email na adresu sedema@zsjunacka.cz 
  1. Do emailu napište příjmení a jméno svého dítěte a číslo termínu, který vám vyhovuje a není obsazený (např. Švejnoha Patrik, č.18). Zpětně obdržíte email o potvrzení rezervace. Číslo potvrzeného termínu si uložte. 

V případě více zájemců o jeden termín bude vybrán první zájemce a ostatní budou zpětně vyzváni ke zvolení nového termínu. Navrhujeme proto, abyste raději napsali čísla dvou neobsazených termínů (prioritní uveďte jako první). Děkuji. 

Martin Šeděnka, ICT koordinátor