Starobělské recepty – dobroty z listového těsta

V pondělí 6. května jsme na naší škole slavili Den matek. Při této příležitosti se konala již tradiční pekařská soutěž, Starobělské recepty – dobroty z listového těsta. Do soutěže bylo přihlášeno 20 slaných či sladkých receptů! Z naší třídy se soutěže zúčastnila Róza a Adélka. Ze získaných receptů dobrot z listového těsta vznikne tištěná školní kuchařka.
Šest vylosovaných zástupců ze školního parlamentu ráno poctivě ochutnali všechny výrobky a rozhodl o vítězi:

1. místo – Jan (3. A) a Tom (5. B) Schönwälderovi

2. místo – Jaromír (1.B), Rozálie (4. B) a Valérie (6.B) Beštovi

3. místo – Jan (3. A) a Jakub (8. B) Tomáškovi

V odpoledních hodinách se prostory školy zaplnily maminkami, babičkami i dalšími příbuznými, kteří si přišli poslechnout divadelní představení „Šípková Růženka“ kroužku sborového zpěvu, který vede paní učitelka Pavla Gavlová a paní vychovatelka Zlatuše Jozková. Z naší třídy v rámci pěveckého kroužku vystupovala Michelle, Róza, Eliška, Linda, Klárka a Julča H.
Bylo to krásné odpoledne. Holkám děkuji, že se pekařsky či pěvěcky zapojily.