Sportovní den

Pondělí posledního týdne letošního školního roku bylo věnováno sportování. Počasí se sice vydařilo, ale pro sportování až tak příznivé nebylo, a tak všem, kteří se fyzických aktivit v tento horký den zúčastnili, patří obdiv. Někteří šli do všeho naplno, jiným se zase až tak moc nechtělo, ale nakonec všichni překonali sami sebe. Naše třída si prošla hlavními disciplínami a pár dalšími, které ještě byli všichni v horkém počasí zvládnout. Nejtěžší to ale měli bezpochyby ti, kteří zastupovali své třídy při přehazované. Před pálícím sluníčkem se nebylo možné nikam schovat. Děkujeme zástupcům naší třídy, kteří bojovali statečně a dali do toho vše.

Od dnešního dne začínají žákům zasloužené prázdniny. Všem přeji hezké počasí a hodně bezva zážitků. Načerpejte všichni dostatek sil na důležitý příští školní rok a v září se budu těšit na viděnou:

Rodičům děkuji za perfektní celoroční spolupráci a a přeji jim pohodovou dovolenou.

Střílení do plechovek. To se ještě bylo kam schovat…
Hod medicinbalem.
A skoky přes švihadlo. A na čas…
Přehazovaná
Přetahování lanem
Ti NEJ-
Zasloužené diplomy. Blahopřejeme!