Školní parlament

V letošním školním roce bude opět na naší škole působit školní parlament, který u nás už funguje od roku 2010. Do parlamentu si každá třída (počínaje třetí třídou) volí dva zástupce. Parlament se schází pravidelně  – jednou měsíčně v úterý odpoledne. Projednáváme aktuální otázky a členové přicházejí s nápady, co by se dalo ve škole ještě vylepšit. Podílíme se také na pořádání různých akcí, jako je  např. charitativní sbírka pro fond Sidus, charitativní akce Sněhuláci pro Afriku, Den naruby a výroba dárků ke Dni učitelů, soutěž Starobělské recepty u příležitosti Dne matek atd. Určitě vymyslíme i nějaké nové akce. Poprvé se letos uvidíme 8. října ve 14:00 hodin ve třídě 7. A. Další termíny schůzek budou: 12. listopadu, 10. prosince, 21. ledna, 3. února, 10. března, 21. dubna, 12. května a 9. června.

Těšíme se na vás.