Škola v přírodě – den třináctý

Protože byla neděle, děti mohly ráno trochu lenošit – číst si a hrát hry. Pak jsme šli na procházku do lesa, kde jsme hráli hru Adrianina nit, ve které se cenila schopnost spolupráce a stavěli domečky pro skřítky. V lese jsme měli možnost pozorovat mloka skvrnitého. Odpoledne proběhlo ocenění celopobytové soutěže Kyčerka cup, vyhodnocení bodování úklidu a čistoty pokojů a bodování stolů v jídelně. Vítězové získali medaile, diplomy a drobné odměny. Všechny děti byly za zvládnutí školy v přírodě oceněny. Děkujeme Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ ve Staré Bělé za příspěvek na odměny. Nanukovým pohárem jsme oslavili narozeniny těch dětí, které měly v době pobytu na škole v přírodě narozeniny. Večer proběhla rozlúčková párty. Kdo chtěl, ten si ji užil. Teď už jsme i sbaleni a těšíme se, že si nás zítra vyzvednete před školou mezi 10:30 – 11:00 hod.