Škola má narozeniny

Škola má narozeniny, my máme přání jediný – štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví.

Tak se to zpívá ve známé písničce. Ke každým narozeninám patří i oslava. Ta naše byla rovnou dvoudenní. Celý čtvrtek jsme věnovali přípravě programu pro naše spřátelené a předem vylosované třídy. V pátek jsme program odprezentovali a zároveň jsme navštívili další dvě třídy.

Žáci učebny vyzdobili v duchu dekád, jejichž losování proběhlo první týden v září. Ve třídách se sešlo nespočet zajímavých předmětů, které dotvářely patřičnou atmosféru, např. album se starými známkami, album plné obalů od žvýkaček, staré výtisky Praktické ženy a Brava, velký model útoku na Světové obchodní centrum v New Yourku, stranickou knížku, fotografie, stroj na výrobu cukrové vaty a ještě mnoho dalšího.

Pro žáky I. stupně připravila p. uč. Šeděnková sportovní disciplíny na hřišti. V každé disciplíně proti sobě zápolily paralelní třídy (1. A proti 1. B apod.)

Děkujeme všem učitelům za vedení projektových dnů a škole přejem mnoho úspěchů do další šedesátky!

p. uč. Tylečková