Rozloučení před Vánocemi

Dnes konečně nadešel poslední den před vánočními svátky. Především jsme dokončili adventní losování, kdy si všichni žáci vybrali svou malou sladkou odměnu.
Na programu dnes byly ukázky hry na kytaru, které předveli úspěšní kytaristé Tomík Kudělka a David Václavík. Dále nás Kuba Terelmeš seznámil s některými pojmy z juda a předvedl několik ukázek, které si žáci s nadšením vyzkoušeli. Všem chlapcům za předvedení svého umění děkuji, byli úžasní.
Následovalo rozdávání a rozbalování dárků. Poslední dvě hodiny se promítal film Sám doma, který si žáci vybrali, a který zajistil Péťa Hajchel.
Dopoledne uteklo rychle a všchni se už velmi těšili domů.
Všem rodičům, kteří mi poslali dárek, který mi děti předaly, moc děkuji. Vážím si toho a moc mě to potěšilo. Přeji všem dětem i Vám rodičům krásné vánoční svátky a hodně úspěchů v novém roce 2024.