Projektové Dny Evropy

Spolu s ostatními třídami druhého stupně se naše třída zapojila do projektových dnů věnovaných zemím Evropské unie. Naší třídě vylosovaly zástupkyně školního parlamentu Irsko. Do sbírání informací se zapojili všichni žáci třídy, výrobky už zajistili ti zručnější a kreativnější, ti méně zruční ale nezaostávali a vybarvovali, vystřihovali, lepili atd. Nakonec se výtvorů vyrobilo tolik, že jsme při výzdobě třídy těžko hledali volné místo, kam vše umístit. Prezentaci, která proběhla 28. a 29. dubna zahájili Markéta s Matoušem, kteří uvítali kolektivy jiných tříd ukázkou irského tradičního tance.

Vše dopadlo dobře a dnes si zástupci naší třídy vyzvedli poukaz na jeden den bez školy a současně i diplom za hezké 2. místo.

Děkuji všem žákům, kteří pomohli krásnému umístění naší třídy a přeji jim do dalších projektů hodně nápadů.

Tanečníci Markéta a Matouš
Přebírání diplomu za 2. místo