Oslavy 60ti let školy

Oslavy 60ti let školy probíhaly ve výborné atmosféře a za krásného počasí. Hned při vstupu do školy dostali všichni památeční placku se znakem školy a pak už to začalo. Třída 6.C, která si stejně jako my vylosovala 70. léta nás pozvala na svou prezentaci. Poslechli jsme si vzpomínky příbuzných, kteří naši školu navštěvovali v té době, naučili jsme se taneček na píseň od skupiny QUEEN, sledovali karetní kouzla a několik dobových předmětů.

V další hodině jsme pak šesťákům přečetli některé události 70. let, šesťáci řešili připravené kvízy, společně jsme si zadupali a zatleskali na píseň We will rock you. Na závěr si šesťáci mohli prohlédnout výstavku knih a oblečení pro dítě ze 70. let, kterou jsme si připravili.

S čokoládovou tyčinkou jsme se vydali na školní hřiště, kde nás čekalo 5 sportovních disciplín, které si všichni náležitě užili. Byl to parádní slavnostní den.