Organizace prvního týdne

Pondělí 4. 9. 2023

• Slavnostní zahájení v 9:00 hodin v respirium pavilonu B (přicházejte prosím tímto vchodem).
  • Po ukončení slavnostního zahájení se děti s rodiči odeberou do třídy, kde bude program pokračovat.
  • Tento den se děti nepřezouvají ani si neberou aktovku.
  • Kdo nemá vyzvednutý čip ze školní jídelny, nechť si ho zajde vyzvednout před slavnostním zahájením nebo po něm.

Úterý 5. 9. 2023

• Výuka od 8:00 do 9:40 – děti následovně odchází domů (rodiče čekají před školou) nebo do družiny.
  • Vzhledem ke krátké výuce, děti v družině půjdou na oběd až po 11:00 hodině, vyzvedávat děti můžete okolo 12:00 hodin.
  • Pokud si budete vyzvedávat děti z družiny, zvoníte na družinový zvonek č. 3.
  • S sebou si děti přinesou aktovku, přezůvky, pouzdro, notýsek, všechny pracovní sešity a písanky (podepsané dle návodu – velkým tiskacím písmem v pravém horním rohu), vyplněnou ŽK, vyplněný formulář Osobní údajeNUTNÉ, svačinu
  • Děti, které jsou přihlášené v družině, ale ještě nenastoupí a půjdou po ukončení výuky domů, musí přinést písemné uvolnění ze školní družiny.

Středa 6. 9. 2023

• Doba obědu je stejná jako v předešlém dni.
  • S sebou si děti přinesou aktovku, pouzdro, notýsek, svačinu a podepsané pomůcky do VV

Čtvrtek 7. 9. 2023

• Výuka od 8:00 do 10:45 – děti následovně odchází domů nebo do družiny. Oběd v 11:00.
  • Do pátku donést pytlík s cvičebním úborem (cvičební úbor nechat v šatní skřínce).
  • Třídní schůzka v 16:30 hodin

Pátek 8. 9. 2023