On-line schůzka pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na on-line schůzku pro rodiče předškoláků. Schůzka proběhne v úterý 8. 2. 2022 v 16.30 hodin, spojíme se s Vámi do Vašeho domácího prostředí. Na schůzce budete informováni o termínu a průběhu zápisu do 1. třídy, budeme prezentovat naši školu a práci v první třídě, zodpovíme Vaše dotazy. Rodiče budou informováni e-maily, v prvním obecné informace, ve druhém Vám zašleme odkaz pro připojení na schůzku a instrukce.

Pokud máte zájem se schůzky zúčastnit a Vaše dítě nenavštěvuje školky ve Staré Bělé, prosím zašlete svůj e-mail a souhlas, že Vám můžeme zaslat informace – na e-mail ředitelky školy: poleja@zsjunacka.cz, děkujeme.

Mějte se moc hezky a těšíme se na společnou schůzku.


Mgr. Jana Poledníková ředitelka školy a Mgr. Jaroslava Kovaříková předsedkyně metodického sdružení 1. stupně