Informace k začátku nového školního roku

Milí žáci a rodiče,

chtěla bych vás nejprve moc pozdravit po dvouměsíční odmlce.

Dnes bych vás ráda seznámila se základními informacemi týkajícími se začátku nového školního roku. Ve svých mailech najdete navíc seznam pomůcek pro školní rok 2021/2022.

Průběh prvních školních dnů:

STŘEDA 1. ZÁŘÍ – nástup do školy.

Protože bude hned první den probíhat testování žáků na Covid, měly by děti do školy přijít už v době mezi 7:20 – 7:40. Aby se vaše dítě vyhnulo testování, můžete mi zaslat buď certifikát o prodělaném očkování (děti jej mohou mít uloženy i v mobilu), potvrzení o prodělaném Covidu ne starší 180 dní, nebo certifikát o prodělaném testování přímo z odběrového místa. Výuka bude tento den ukončena v 9:00 hodin. Další testování proběhne minimálně ještě 6. a 9. září.

Dejte, prosím, dětem s sebou nějakou složku, do které by si uložily dokumenty potřebné k vyplnění, podepsání a zpětnému zaslání do školy.

DALŠÍ DNY od 2. září – přehled začátku a konce výuky a další důležité informace budou mít děti nalepeny v žákovské knížce, kterou dostanou už 1. září.

V úterý 7. září od 16:30 proběhnou PRVNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY, na které vás tímto srdečně zvu. Tentokrát se budou konat schůzky ve škole v naší třídě. Ve stejný den budou mimoškolní organizace prezentovat svou nabídku kroužků, a to od 15:00 hodin ve vestibulu školy.

Přeji všem žákům mé třídy a i vám úspěšné vkročení do nového školního roku, který bude, doufám, lepší než ten minulý.

Přeji vám klidný zbytek pracovního týdne a budu se na vás těšit na třídních schůzkách. Na své žáky se těším už 1. září!

Soňa Šigutová