Informace k rezervaci termínů pro zápis do 1. třídy 2022/2023

Vážení rodiče,

od 15. března si můžete rezervovat termín pro zápis do první třídy pro školní rok 2022/2023, který bude probíhat ve dnech 20. – 21. 4. 2022.

Postup pro rezervaci:

  1. Napíšete email na adresu sedema@zsjunacka.cz
  2. Do emailu napište příjmení a jméno svého dítěte a číslo termínu, který vám vyhovuje a není obsazený. Do druhého dne (mimo víkend) obdržíte email o potvrzení rezervace. Číslo potvrzeného termínu si uložte.

Pro výběr rezervace termínu klikněte zde: Termíny zápisu do 1. tříd

V případě více zájemců o jeden termín bude vybrán první zájemce a ostatní budou zpětně vyzváni ke zvolení nového termínu. Navrhujeme proto, abyste raději napsali čísla dvou neobsazených termínů (prioritní uveďte jako první). Děkuji. Martin Šeděnka, ICT koordinátor