Informace k lyžařskému výcviku

Dobrý den, ráda bych vás pozvala na schůzku ohledně lyžáku plánovaného na konec ledna 2022. Schůzka proběhne v úterý 30.11. v 16hod on-line přes Teams. Všichni žáci by měli mít v kalendáři pozvánku na tuto schůzku. Jestli někdo nemá, prosím napište mi na adresu sedepe@zsjunacka.cz.

V přílohách naleznete: variabilní čísla žáků k zaplacení zálohy, lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti žáka a Souhlas rodičů s poskytováním informací (prosím vytiskněte si).

Podmínky účastí na LVK

• Odevzdaná přihláška do (26. 11. 2021)
  • Uhrazená finanční záloha – 3300,- Kč do 17. 12. 2021
  • Dobrý zdravotní stav žáka – schváleno lékařem (do 14.1. 2022)