Den otevřených dveří EDUCAnet

Dovolujeme si srdečně Vás pozvat na náš DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který pořádáme krátce po vánočních prázdninách dne 6. ledna 2022. Pro všechny návštěvníky bude připraven bohatý program v pohodové novoroční atmosféře a možnost pohovořit o našem gymnáziu se studenty, vyučujícími i vedením školy.
Na co se můžete těšit?

  • Možnost vyzkoušet si použití VIRTUÁLNÍ REALITY PRO VÝUKU
  • Ukázky i vyzkoušení dotykových LCD tabulí
  • Ukázka výuky programování s OZOBOTy
  • Naučné soutěže a kvízy
  • Možnost posezení a rozhovoru s vedením školy v našem RELAX CLUBu

Abychom však vyšli vstříc i těm, kteří mají v současné době obavu z nákazy nebo si chtějí naši školu prohlédnout individuálně, nabízíme jako každý rok také možnost domluvy individuální návštěvy našeho gymnázia, včetně provedení školou i ukázky výuky s LCD tabulemi a VIRTUÁLNÍ REALITOU. Stačí si domluvit termín telefonicky na čísle +420 608 546 376, nebo použít online formulář.
Zároveň Vám přílohou zasíláme letáky našeho gymnázia a fotografie z prosincového dne otevřených dveří.
Budeme se těšit na viděnou a prosíme Vás o předání této informace žákům Vašich devátých ročníků i jejich rodičům. Zároveň bychom Vám rádi poděkovali za dosavadní spolupráci a to, že i v této náročné době se snažíte svým žákům vytvořit co nejlepší podmínky pro získání informací a výběr vhodné střední školy.
S poděkováním a přáním příjemného prožití vánočních svátků za celý tým EDUCAnet Ostrava

Erik BačaPR Manager, technická podpora výuky
Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.

Mjr. Nováka 1455/34,

700 30 Ostrava-Hrabůvka

mobil: 603 276 265

http://ostrava.educanet.cz

http://www.educanet.cz